Bize Ulaşın

0533 647 48 25

0232 202 04 42

Gruplarımız

Gruplarımız

Günümüzde dershaneler her geçen gün sahip oldukları önemi arttırmaya ve daha çok veli ve öğrenci tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Öğrencilerin okul notlarındaki ve lise ya da üniversite giriş sınavları gibi geçiş sınavlarında puanlarına olan olumlu etkileri ise herkes tarafından kabul görmüş bir gerçektir. Durum böyle olunca dershaneler de sahip olduğu ve eğitim verdiği öğrenci profilini geliştirmeye, daha farklı yaş grubundaki ve farklı ihtiyaçlardaki öğrencilere de kaliteli bir eğitim sağlamayı kendilerine amaç edinmişlerdir.

Odtülüler Dershanesi ise kaliteli eğitim almak isteyen pek çok öğrenci grubuna hizmet veren bir dershanedir. YKS genel adı altında TYT-AYT sınavlarına, LGS sınavına, 9, 10, 11 ve 12. sınıflara ve de mezun öğrencilerine ait gruplara sahiptir. Her bir sınav ayrı konulara, içerikleri ve soru sayılarına sahip olduğu için her bir sınavın ve sınıfın ders çalışma programı farklı olarak hazırlanır. Tüm bu dershane gruplarında ortak olan ise her birinin uzman eğitmenler ve uzman koçlar tarafından destekleniyor oluşudur. Odtülüler Dershanesinde yer alan dershane gruplarında ortak olan bir diğer özellik ise az mevcutlu sınıflarda daha kaliteli eğitim verildiğini benimseyen dershanenin 10-15 kişilik butik sınıf sistemi uygulamasıdır. Bu sistem, tüm dershane gruplarında uygulanır ve bu sayede her yaştaki öğrencinin amaçlarına ulaşması daha kolay hale getirilir.

Birçok dershanenin göz ardı ettiği fakat önemli bir yere sahip olan mezun grupları ise Odtülüler Dershanesinde mevcuttur. Mezun öğrencilerin halinden anlayan, içinde bulundukları psikolojiyi ve motivasyonu özümseyerek tekrarlanan zorlu sınav senelerinde destek olmayı amaçlar. Mezun gruplarının diğer öğrencilerden farklı deneyimlere sahip olduklarını göz önüne alarak onlar için de ayrı bir çalışma programı hazırlanarak başarılı bir sınav geçirmeleri sağlanır.

Odtülüler Dershanesi, hem 7, 9, 10, 11. gibi ara sınıflar için hem de giriş sınavları için önemli olan yıllar için çeşitli öğrenci grupları oluşturur ve her birine aynı ilgi ve özeni gösterir. Tüm dershane grupları için oluşturduğu profesyonel, keyifli ve deneyimli ders çalışma ortamı sayesinde öğrencilerinin başarılı olmalarına yardımcı olur.

Open chat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button0533 647 48 25