Bize Ulaşın

0533 647 48 25

0232 202 04 42

İzmir En İyi Dershane 2020

Üniversitenin önemi düşünüldüğünde, iyi bir üniversitede okumanın öneminin farkına varılacaktır. İyi bir üniversitede okumanın en önemli yolu ise şüphesiz dershanenin donanımlı olmasıdır. İzmir en iyi dershane seçenekleri arasında yer alan Odtülüler Dershanesi bünyesinde bulunan özellikler ve iyi bir dershanede şart olarak görülen özellikler ise aşağıda verildiği gibidir.

Eğitmen Kadrosunun Önemi Büyüktür

En iyi dershane üzerine bir arayışta olan insanların ilk olarak dershanenin eğitmen kadrosuna bakmaları gereklidir. Çünkü dershanenin sunduğu eğitimin kalitesi, doğrudan dershanenin eğitmen kadrosunda gizlidir. Donanımlı bir kadroya sahip olan dershane, İzmir en iyi dershane listesinde ilk sıralarda yer alacaktır.

Odtülüler Dershanesi, ilk olarak birbirinden donanımlı eğitmenler çerçevesinde kurulan ve bu çerçevenin dışına bir adım dahi çıkmayan bir eğitim kurumudur. Söz konusu eğitim kurumunda bulunan eğitmenlerin tamamı yüksek donanım seviyesine sahiptir. Bu sebeple bu kriteri, söz konusu eğitim kurumunun fazlasıyla taşıdığını söylemek mümkündür.

Disiplin Önemlidir

İzmir en iyi dershaneler listesi içerisinde yer almak isteyen bir dershanede olmazsa olmaz sayılabilecek bir diğer unsur, şüphesiz disiplindir. Bir eğitim kurumunun sunduğu eğitimin kalitesini gösteren bir diğer unsur disiplindir. Odtülüler İzmir en iyi dershanelerden biri olmasını disiplin konusundaki başarısına borçludur.

Öğrenciler, bulundukları çağın verdiği toz pembe görüntü sebebi ile ders konusunda beklenen disiplini gösteremeyeceklerdir. Bu, kabul edilebilir ve olağan bir durumdur. Öğrencinin bu konuda suçlanmasının yerine söz konusu durumu ortadan kaldıracak girişimlerde bulunmak ise en temel çözümdür. İşte söz konusu girişimlerin kavramsal karşılığı disiplindir.

Rehberlik Hizmeti

Bir dershanenin İzmir en iyi dershaneler listesine girebilmesi için rehberlik hizmeti olmazsa olmazlar arasındadır. Çünkü dershane bünyesinde rehberlik ve öğrenci koçluğu hizmetlerinin sunuluyor olması, öğrenme sürecine bütüncül bir şekilde bakıldığını gözler önüne serecektir. Bunun temel sebebi ise sınava çalışma ve derse odaklanma unsurların tamamının her açıdan bir bütün olmasıdır. Ruhsal açıdan desteklenmeyen bir öğrencinin, fiziksel açıdan derse teşvik edilmesinin herhangi bir avantajı yoktur.

Öğrenci koçluğu hizmeti ise öğrencinin ders çalışma sürecini daha sağlıklı bir şekilde yönlendirmesinin en temel koşuludur. Yani öğrencinin daha verimli çalışmasının yolu, öğrenci koçluğundan geçmektedir. Bu sebeple de İzmir en iyi dershaneler listesine bakıldığında, bu iki unsurun mutlaka yer aldığı görülecektir.

Open chat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button0533 647 48 25