Bize Ulaşın

0533 647 48 25

0232 202 04 42

İzmir Etüt Merkezi 2020 Fiyatları

İzmir Etüt Merkezi

Üniversite, öğrencinin geleceği ve kariyeri üzerinde doğrudan etkilidir. Bu sebeple öğrencinin iyi bir üniversite okuması demek, başarılı bir hayat sürmesi demektir. Dershane ve eğitim kurumu seçimini bu denli önemli kılan ise tam olarak budur. İzmir etüt merkezi dendiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Odtülüler Dershanesi ile birlikte öğrenciye sunulan imkanlar ise aşağıda verildiği gibidir.

Birebir Etüt İmkânı

Odtülüler İzmir etüt merkezi, öğrencinin mevcut bilgilerini pekiştirmesi, eksiklerini ve yanlışlarını görmesi amacı ile geliştirilmiş olan bir eğitim kurumudur. Bu noktada şuna dikkat etmek gereklidir; etüt merkezi, sıfırdan bilgi edinilmesini mümkün kılacak bir yer değildir. Burada var olan bilgilerin pekiştirilmesi ve kalıcı kılınması sağlanmaktadır. Bu sebeple birebir olma özelliğinin mevcut olması büyük önem arz etmektedir.

Odtülüler Dershanesi bünyesinde sunulan İzmir etüt merkezi hizmeti, iki farklı şekilde gerçekleştirilmektedir. Söz konusu iki yöntem aşağıda verildiği gibidir;

  1. Öğrencinin İsteği Üzerine

Kimi durumlarda sınıf performansı yüksek olan öğrenci, bazı bilgilerde yetersiz olduğunun farkına varır. Böyle durumlarda ise doğrudan öğrencinin kendisi etüt merkezi başvurusunda bulunur. Bu sayede öğrencinin eksik olduğu bilgiler giderilir, mevcut bilgileri pekiştirilir. Başarı oranı yüksek öğrenciler ile, başarı dolu bir gelecek sağlanmış olunur.

  1. Öğretmenin Başvurusu

İzmir etüt merkezi hizmeti kapsamında öğretmenin gerekli görmesi de oldukça önemlidir. Kimi durumlarda öğrenci tarafından fark edilmeyen ya da üzerinde durulmayan eksiklikler doğrudan öğretmen tarafından fark edilir. İşte bu eksikliklerin giderilmesi için ise etüt merkezine başvurulur. Bunun sonucunda öğrencinin başarılı kariyerine giden yolda daha sağlam adımlar atılması sağlanır.

Donanımlı Eğitmen Kadrosu

İzmir etüt merkezi çerçevesinde sunulan eğitimlerin tamamı donanımlı eğitmenler aracılığı ile sunulur. Odtülüler İzmir etüt merkezi için ekstra bir stajyer eğitmen kadrosu aranmaz. Çünkü Odtülüler İzmir etüt merkezi, her biri kendi alanında uzman olan eğitmenler tarafından kurulmuş olan ve yine aynı donanım seviyesine sahip olan eğitmenler ile eğitimlerine devam eden bir kurumdur. Bu sebeple söz konusu dershane çatısı altında sunulan eğitimlerin tamamı, doğrudan öğrenciyi söz konusu donanım seviyesine çıkartabilecek eğitimlerdir.

 

Open chat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button0533 647 48 25