Bize Ulaşın

0533 647 48 25

0232 202 04 42

Ders Çalışma Kampları

Eğitim bir toplumu ileri götürecek en önemli cevherdir. Eğitimsiz bir millet hiçbir zaman ileri gidemez. Bunun içinde gençlerimize iyi eğitimler verilmesi gerekmektedir. İyi eğitim verebilmenin çeşitli kuralları vardır. Bunlardan bazıları; bilginin doğruluğu, eğitimde öğrencinin yeri, öğretmenlerin alan detayları vs. Bunlar iyi ve doğru bir eğitim için çok gereklidir. Informasyon, değişebilen bir kavramdır. Yeni bulgular ortaya çıktıkça bir konu hakkındaki bilgiler tamamen değişebilmektedir. Bu nedenle eğitim verecek fert ya da kurumların bunları etken olarak takip etmesi ve kendilerini geliştirmeleri gerekmektedir. İşte tam da bu noktada Ankara Butik Dershaneleri gençlerimizin hayatlarını kurtarmakta ve onları geliştirmektedirler. Dünyadaki ve Türkiye’deki ter türlü değişen bilgiyi araştırıp öğrenen ve detayları en doğru şekilde öğrencilerine yansıtan Ankara Butik Dershaneleri sektörde kendini öteki kurumların önüne geçirmiştir. Ankara Butik Dershanelerinin küçük bir farkıdır bu. Kendini devamlı geliştiren öğretmenler sahiptirler.

Ders Çalışma Kampları öğrencilerini merkeze koyarak dersleri onların ilgi, alaka ve anlama şekillerine göre yönlendirmektedirler. Çünkü herkes aynı şekilde ve hızda öğrenemez. Bu bilinçte olan Odtülüler Aktif Dershaneleri sınıflarını buna uygun bir halde oluşturmaktadır. Üstelik öğrenci dershaneye geliyor gibi değil de daha çok özel ders alıyormuş havası vardır. Çünkü sınıflar Ankara Butik Dershanelerinde öğrenciler tıka basa sınıflara doluşturulmak yerine 7 kişilik veya 10 kişilik sınıflarda öğrenim görmektedirler. Çağdaş eğitimin gereği olarak fırsat eşitliği sağlayan bu uygulama ile öğrencinin bilgiye ulaşması kolaylaşmakta ve bir mevzuyu anlama imkânını maksimum seviyeye çıkartmaktadır.

Yaz kamplarına kayıttan sonra öğrencinin düzeyine göre sınıf belirleme yapılmamaktadır. Bu öğrencide gurur kırıklığına sebep olmaktadır. Başarısızlık hissi uyandırmaktadır. Başarısız öğrenci yoktur. Diğerlerine göre daha yavaş öğrenen öğrenci vardır. Bu şuurla hareket eden Ankara Butik Dershaneleri sınıfları oluştururken herkesin öğrenme hızına gore sınıflara ayırmaktadır. Böylece öğretmenlerin öğrenciler için izleyecekleri yollarda kendiliğinden ortaya çıkmaktadır. Sizde öğrencinizin başarısız olduğu hissine mi sahipsiniz? Öyleyse ters giden bir şeyler vardır. Çünkü sizin çocuğunuz başarısız değil yalnız yeterliliklerinin bilincinde değil. Öğrencinizde olan cevheri çıkartmak için Ankara yaz kampları sizleri bekliyor olacak.

Open chat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button0533 647 48 25