Bize Ulaşın

0533 647 48 25

0232 202 04 42

Hakkımızda

Günümüzde okullarda verilen eğitime ek olarak dershaneler tarafından sağlanan eğitimlerin de öğrencilerin başarı grafiğine olan katkıları inkar edilemez derecededir. Okuldaki eğitimlerin dershane ya da kurslarla destekleme ihtiyacına karşılık olarak pek çok kurum ortaya çıkmıştır. Odtülüler Dershanesi ise çağa ayak uyduran eğitim sistemiyle veli ve öğrencilerin ilk tercihlerinde yerini alan bir dershanedir.

Uzun yıllardır kazandığı deneyimler sayesinde Odtülüler dershanesi, sınavlarda elde edilecek olan yüksek başarının yalnızca akademik başarı sayesinde olmayacağının farkında olan bir dershanedir. Uzman eğitmen kadrosuna ek olarak öğrencilerin motivasyonu ile de yakından ilgilidir. Bu konuda öğrenci koçluğu programlarına yer verir ve öğrencilerinin moral bozukluğu yaşadığı ya da sınav stresinden endişe duyduğu zamanlarda yanlarında olmalarını da hedeflemiştir.

Çağdaş ve başarı odaklı olan Odtülüler dershanesi öğrencilerini motivasyon konularında da teşvik eder. Pek çok öğrencinin zorlandığı ve gelecekleri için telaşlandıkları sınav dönemlerinde öğrencilerini yakından tanıyarak kendi mutluluklarını sağlayacakları bir kariyer planlamasında öğrencilerine yardımcı olurlar. Meslek seçimi konusu da Odtülüler dershanesinin göz ardı etmediği bir konudur.

Sınav dönemlerinde öğrencilerin çabaları kadar velilerin gösterdiği tutum da büyük bir önem kazanır. Bu bilgi doğrultusunda eğitim koçluğu hizmetini de sağlayan Odtülüler dershanesi, çağın bir adım önünde yer alan bir kurumdur. Ailelerin de bu süreçte nasıl bir yol izlemesi gerektiğini velilerin özümseyebileceği bir dille açıklar.

Değişen ve gelişen sınav sistemleri karşısında geri kalan kurumlara kıyasla Odtülüler dershanesi her daim en yakından ve en doğru kaynaklardan gerçekleştirilen değişimleri takip eder. Böylece kalıplaşmış ve tekdüze hale gelmiş eğitim programlarının hemen dışına çıkıp uygulamaya koyarak farkını ve iş konusundaki ciddiyetini öğrenci ve velilerine de kanıtlar.

Modern ve çağın getirdikleri yeniliklere göre kendisini adapte edip çağa ayak uyduran Odtülüler dershanesi kendini geliştirmeyi ve mutlu olacakları bir kariyere sahip olmayı isteyen öğrenci ve velilerinin tüm zorlu sınav sürecinde yanında olmayı amaçlar. Akademik açıdan öğrencilerinin başarılarını desteklemek Odtülüler dershanesinin benimsediği misyonunun yalnızca bir kısmını oluşturur. Başarının; akademik bilgi, motivasyon, devamlılık, ve stres yönetimi gibi unsurların birleşimiyle ortaya çıktığının farkında olarak eğitim programını ve öğrencilere ve velilere olan tutumunu bu doğrultuda yapılandırır.

Open chat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button0533 647 48 25