Butik Dershane İzmir

Butik dershane, var olan dershane türlerinin arasında en büyük avantajlara sahip olanıdır. Odtülüler Butik Dershane İzmir şubesi çerçevesinde sunulan hizmet ise söz konusu avantajların tamamına sahiptir. Kazanılan bu pozitif ivme, mevcut pozitif yapısını bünyesinde taşıdığı özelliklere borçludur. Peki butik dershane çatısı altında sunulan avantajlar nelerdir?

Birebir Takip İmkânı

Odtülüler Butik Dershane İzmir şubesi bünyesinde sunulan eğitimlerin tamamı birebir takip sistemi ile sunulmaktadır. Bu öğrencilerin doğrudan takip edilmesini mümkün kılan, eksiklerin ve artıların farkına varılmasını mümkün kılan bir durumdur. Özellikle bazı derslerin her açıdan birbiri ile bağlantılı olduğu düşünüldüğünde, bir eksiğin aslında ne kadar önemli olduğunun farkına varılacaktır.

Günlük Ödev Takibi Sistemi

Butik dershane İzmir şubesi kapsamında her gün ödev verildiğini ve verilen bu ödevlerin günlük olarak kontrol edildiğini söylemek mümkündür. Bunun temel nedeni, öğrencinin evde geçirdiği zamanın verimli bir hale getirilmesini sağlamaktır.

Öğrencinin günlük ödev yapması ve yapılan bu ödevin kontrol edilmesi hem öğrenilen bilgilerin pekiştirilmesini sağlayacak hem de daha kalıcı bilgiler elde edilmesini mümkün kılacaktır. Ayrıca öğrenciye sorumluluk bilincini yükleyecek olan da yine var olan günlük ödev takip sistemidir.

Düzenli Veli Görüşmeleri

Odtülüler Butik Dershane İzmir şubesi sınıflarında bulunan öğrenci sayısının az olması ile birçok avantajı bünyesine katan butik dershane kapsamında 20 günlük periyotlarda veli görüşmeleri yapılmaktadır. Bunun temel nedeni, sınava hazırlanma sürecinin her detayı ile bir bütün olduğunun bilincinde olunmasıdır. Var olan bu bilinç çerçevesinde gerek öğrencinin ev içerisindeki durumunun gerek veli ile öğrenci arasındaki ilişkinin kontrol altında tutulması, bu sayede ise daha sağlıklı bir sınava hazırlanma sürecinin elde edilmesi mümkündür.

Analiz

Butik Dershane İzmir şubesi kapsamında sunulan eğitimde analiz ön plandadır. Bu analiz durumu hem öğrencinin ruhsal yapısını hem de sınava yönelik konumunu göz önüne almak amacı ile geliştirilmiştir. Özellikle öğrencinin konu bazlı konumunun tespit edilmesi, sınava hazırlık sürecinde atılmadı gereken adımların planlanması açısından analizin öneminin büyük olduğunu söylemek mümkündür. Bu analizlerin en büyük göstergeleri ise, aylık ortaya çıkan başarı grafikleridir.