Bize Ulaşın

0533 647 48 25

0232 202 04 42

Odtülüler Dershanesi İzmir

Günümüzde dershanelerin öğrencilerin sınav başarıları konusundaki önemi gözler önündedir. Hem okul derslerine takviye olması amacıyla hem de lise ya da üniversiteye giriş sınavları gibi önemli sınavlarda öğrencilerin başarılarını arttırmaları amacıyla pek çok öğrenci bir dershaneye yazılmayı tercih ediyor. Bu sebeple de dershane seçimleri çok daha büyük bir önem kazanıyor. Öğrencilerin geleceklerini emanet ettikleri dershanelerin Odtülüler Dershanesi İzmir gibi deneyimli bir kurum olması ise çok önemlidir.

Odtülüler Dershanesi İzmir, uzun yıllardır eğitim sektörünün içindedir ve öğrenciler için tam olarak neyin gerekli olduğunu ve öğrencilerin sınavlara nasıl hazırlanmaları gerektiğini bilen bir dershanedir. Öğrenciler, dershaneye başlamadan önce bir seviye tespit sınavına girerler ve bu sınavdan aldıkları sonuçlara göre bir sınıfa yerleştirilirler. Bu uygulama sayesinde Odtülüler Dershanesi İzmir, sonuçları doğrultusunda hangi sınıftaki öğrencilere nasıl bir eğitim vereceklerini veya hangi konular üzerinde daha fazla durmaları gerektiğini bilgisine ulaşıyor. Öğrencilerin başarılarının da bu sınavlarla belirlenen düzendeki bir çalışmayla artmasına yardımcı olur.

Odtülüler Dershanesi İzmir’in öğrencilerinin başarısı için uygulamaya koydukları bir diğer çalışma ise sınıf mevcududur. Az sayıda öğrencinin eğitim gördüğü sınıfların öğrenmede daha etkili olduğu çalışmalarla ortaya konmuştur. Odtülüler Dershanesi İzmir de dershane yapısını bu gerçeğe göre düzenleyip 10-14 kişilik öğrencilerle sınıflarını düzenler. Az mevcuda sahip sınıflarda öğretmenlerin öğrencilerle daha yakından ilgilenmeleri sağlanır ve öğrencilerin eksik bir konusu kalmaz. Az mevcutlu sınıf yapısını benimseyen Odtülüler Dershanesi İzmir, öğretmenlerine öğrencilerle birebir olarak ilgilenme imkânı verir, anlamadıkları konular üzerinde daha fazla durmaları ve o konuyu anlamadan geçmemelerine imkân sağlar.

Dershane seçimlerinde öğrencilerin çabalarının farkında olan ve bu çabaları bir adım ileri taşımayı hedefleyen kurumları seçmek öğrencilerin hayallerine giden yolda çok önemli bir konudur. Bu tür olanakları sağlayan dershaneler, öğrencilerin başarılarını arttıracak ve sınav için harcadıkları çabaları boşa çıkarmayacak kurumlardır. Yıllardır sahip olduğu deneyimler, sınıf yerleştirme sınavları ve benimsedikleri az mevcutlu sınıfları ile Odtülüler Dershanesi İzmir de bu kategorideki dershaneler için oldukça uygun bir örnek haline gelmiştir. 

Open chat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button0533 647 48 25