Bize Ulaşın

0533 647 48 25

0232 202 04 42

İzmir Butik Dershane

Dershane kavramı, çok kapsamlı bir kavramdır. Çoğu kişi tarafından dershanenin yalnızca okul dışı ders destekleme kurumu olarak görüldüğü bilinir. Ancak işin özüne bakıldığında söz konusu kavramın ne kadar kapsamlı olduğu anlaşılır. Çünkü İzmir Butik Dershane hizmeti sunan Odtülüler Dershanesi, öğrencilere sunduğu desteği söz konusu anlam ile sınırlı tutmaz. Bu bağlamda Odtülüler Dershanesi ve beraberinde getirdiği hizmet detayları aşağıda verildiği şekilde ele alınabilir.

Birebir Takip

Odtülüler Dershanesi  bünyesinde sunulan eğitim, yıl boyunca koçluk hizmeti ile desteklenir. Bu destekleme ise birebir takip şeklinde gerçekleştirilir. Bu sayede her öğrencinin eksiklikleri doğrudan takip edilir. Eğitim kurumu çerçevesinde var olan yüksek başarı oranının temelinde de bu yatar.

Kurum Dışı Destek

İzmir Butik Dershane arayışında olanlar için en avantajlar seçeneklerden biri olarak görülen Odtülüler Dershanesi, sunduğu hizmeti yalnızca kurum içerisinde geçirilen saatler ile sınırlı tutmaz. Buna ek, öğrencilerin evlerinde bulunan çalışma ortamları da düzenlenir. Eğitimin bir bütün olduğunun farkında olan Odtülüler Dershanesi, kendisine bir bütün haline yaklaşır. Bu sayede çok yönlü bir eğitim sağlanmış olur.

Veli Desteği

Öğrencilerin ders çalışma yöntemleri ve motivasyonları üzerinde velilerin doğrudan etkileri bulunur. Öğrenciye bilinçli bir şekilde yaklaşan veli, söz konusu eğitim sürecinin mümkün olan en iyi şekilde desteklenmesini sağlar. Öğrenciye bunun tam tersi şekilde yaklaşan veli ise öğrencinin mevcut çalışma durumu üzerinde olumsuz bir etki yaratır. İşte İzmir Butik Dershane seçenekleri arasında yer alan Odtülüler Dershanesi, velinin istenen davranışları sergileyebilmek için nasıl adımlar atması gerektiğini öğrenmesini sağlar.

Verimli Çalışma Düzeni

İzmir Butik Dershane adı altında hizmet sunan eğitim kurumları genellikle öğrencinin ders çalışma düzen ile yakından ilgilenmez. Oysa öğrencinin çok çalışıyor olması, aynı zamanda verimli çalıştığı anlamına da gelmez. Bu sebeple öğrencinin çalışma yöntemlerinin ve detaylarının öğrenilmesi, gerekiyorsa da düzenlenmesi büyük önem arz eder.

İzmir Butik Dershane arayışlarında önde gelen isimlerden biri olduğu bilinen Odtülüler, teknolojinin ve diğer etmenlerin öğrencinin ders çalışması üzerindeki etkilerini gözlemler. Bunun sonucunda verimli çalışma koşulları desteklenmiş olunur.

Open chat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button0533 647 48 25