Bize Ulaşın

0533 647 48 25

0232 202 04 42

İzmir Dershane Önerisi

Velilerin ve öğrencilerin dershanelerden birçok beklentisi mevcuttur. Yani dershaneye kayıt yapılıyor olmasının tek nedeni bilgi edinmek değildir. Bunun temel sebebi ise başarılı bir kariyer hayatının temelinde bunun çok daha ötesinin bulunuyor olmasıdır. Peki İzmir dershane önerisi dendiğinde ilk akla gelen isim olan Odtülüler Dershanesi’nin öğrencilerini söz konusu donanım seviyesine taşımak amacı ile elde ettikleri avantajlar nelerdir?

Doğru Meslek Seçimi

İzmir dershane önerisi dendiği zaman öneri listesinin ilk sırasında yer alan isim şüphesiz Odtülüler Dershanesi’dir. Bunun temel nedeni, söz konusu dershanenin öğrencilerinin tamamını her açıdan destekliyor olmalarıdır. Bu desteğin en büyük göstergesi ise, doğru meslek seçimi konusunda gerçekleştirilen yönlendirmelerdir.

Yukarıda verilen durum, kimileri tarafından olumsuz olarak algılanmaktadır. Oysa dönüp bakıldığında, yönlendirmeden kastın herhangi bir baskı olmadığı anlaşılacaktır. Yönlendirme ile sağlanan, öğrencinin mevcut bilgi ve becerilerinin farkında olmasını sağlamaktır. Bunun ardından öğrenci kendisi için en doğru olan mesleği seçecektir.

Diksiyon Çalışmaları

Yukarıda da ifade edilmiş olunduğu üzere, iyi bir dershane öğrencisini her açıdan desteklemelidir. Öğrencilerinin her birinin çok iyi yerler ve yüksek makamlara yerleşmesini isteyen Odtülüler Dershanesi’nin bütün çalışmaları da bu yöndedir. Ancak bu konuda şöyle bir durum vardır; diksiyonu kuvvetli olmayan öğrenci, bulunduğu makamın ağrılığını taşıyamayacaktır. Bu ağırlığın taşınabilir hale gelmesinin yolu ise, diksiyon çalışmalarıdır. İşte İzmir dershane önerisi listesinin başında Odtülüler Dershanesi’nin yer alıyor olmasını sağlayan bu çok yönlü çalışma ve düşüncedir.

Kalıcı Öğrenme

İzmir dershane önerisi listesi oluşturulduğunda, öğrenciye önem verenler listenin başında yer alır. Özellikle öğrenciler açısından bakıldığında, öğrenmenin kalıcı olması oldukça önemlidir. Bunun temel nedeni, öğrenciler tarafından edinilen bilgilerin sürekli unutuluyor olmasıdır. Oyda doğru hafıza teknikleri ile öğrenmenin kalıcı hale getirilmesi mümkündür.

İzmir dershane önerisi dendiği zaman akla gelen en donanımlı isimlerden biri olan Odtülüler Dershanesi, öğrencilerine kolay ve kalıcı öğrenme imkânı sunmak amacı ile hafıza teknikleri eğitimi vermektedir. Bu eğitimler sayesinde öğrencilerin zihinleri öğrenmeye ve anlamaya açık hale getirilmektedir. Zaten öğrenme durumunun her açıdan daha kalıcı olmasını sağlayan da beraberinde taşıdığı “anlama” becerisinin yüksek olmasıdır.

Open chat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button0533 647 48 25