Bize Ulaşın

0533 647 48 25

0232 202 04 42

İzmir Etüt Merkezi

Günümüzde pek çok öğrenci lise ve üniversiteye giriş sınavları gibi onlar ve gelecekleri için önemli olan sınavlarda daha başarılı olabilmeleri adına bir dershaneye kayıt olmayı tercih ediyor. Bu önemli sınavların yanı sıra öğrenciler, okul derslerine yardımcı olması adına da etüt merkezlerine sık sık başvuruyorlar. Bu merkezler, başarılı olmayı kendilerine amaç edinmiş olan öğrencilerine en iyi eğitimi sunmayı kendilerine amaç edinmişlerdir. İzmir Etüt Merkezimiz, derslerine yardımcı olacak iyi bir kurum arayan öğrenciler için ilk sıralarda yerini alıyor.

Okul saatleri dışında eğitim sağlayan etüt merkezlerinin saatleri de önemlidir. Öğrencilerinin yararlanabilmesi ve daha uzun saatler verimli bir şekilde çalışabilmesi adına İzmir Etüt Merkezi, öğrencileri için geniş saatler boyunca çalışma imkânı sağlar. Öğrenme sürecinin tekrarlarla pekiştiğini göz önüne alırsak konuların tam bir şekilde öğrenilmesi için etüt merkezleri önemli bir role sahiptirler.

İzmir Etüt Merkezi’nde 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerine okul programına uygun olacak şekilde derslerindeki açıklarını kapatmalarına yönelik hazırlanan çalışma programları yer alır. Bunun yanı sıra, liseye ve üniversiteye geçiş sınavları gibi sınavlara hazırlanan öğrencilerinin, bu sınavlarda yer alan konularına da odaklanarak başarılı olmalarını da amaçlayan bir kurumdur.

İzmir Etüt Merkezi’nde devamlı olarak alanında uzman öğretmelerin gözetiminde olacak öğrenciler herhangi bir soruyla karşılaştıkları anda öğretmenlerine ulaşabilme imkanına da sahiptirler. Okulda gördükleri dersler ve konular İzmir Etüt Merkezi’nde tekrarlandığı için öğrencilerin konularında bir sıkışma meydana gelmez çünkü okul konularını aksatmadan düzenli olarak etüt merkezinde de tekrar ederler. Kendi başlarına olduklarında çalışmalarını sarkıtabilir veya erteleyebilirler ve böylece her geçen gün çalışmaları gereken konular bir yığın halini alır. İzmir Etüt Merkezi ise bu problemi tamamen ortadan kaldırarak öğrencilerine yardımcı olur.

Etüt merkezleri öğrencilerin okul dışında kalan vakitlerini de ders çalışarak ve eksiklerini tamamlayarak daha verimli bir şekilde geçirmelerini sağlar. Öğrencilerin derslerine çalışmalarına ve okul saatleri içinde anlamadıkları konuları tekrar edip pekiştirmelerine uzman eğitmen kadrosu sayesinde yardımcı olan İzmir Etüt Merkezi pek çok veli ve öğrencinin ilk tercihleri arasında yer alır.

Open chat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button0533 647 48 25