Bize Ulaşın

0533 647 48 25

0232 202 04 42

İzmir Dershaneler

Günümüzde dershanelerin hem okul derslerine takviye konusundaki hem de öğrencilerin lise ve üniversite sınavlarındaki başarıları konusunda yadsınamaz bir öneme sahiptir. Hemen hemen her öğrenci daha güzel bir sınav puanı için dershanelerin yardımını alıyor. Bu nedenle öğrencilerin dershane seçiminde bazı kriterleri göz önüne almaları gerekiyor ve İzmir Dershaneler bu kriterlerin hepsini kendi içinde bulunduruyor.

 

Ülkemizde neredeyse her yıl değişen yeni sınav sistemine hemen adapte olarak kendi ilkelerini ve öğretme arzusunu bu yenilikler konusunda şekillendiren İzmir Dershaneler, öğrenci ve velilerinin zorlu sınav süreçlerinde yanlarında olur. Akademik başarının sınavlardaki tek etmen olmadığının farkındadır ve sınav psikoloji, sınav kaygısı ve motivasyon gibi unsurların da sınavlardaki başarılar için birer anahtar olduğunun farkındadır. Bu sebeple de sınav süreçlerinde öğrenci koçluğu programını öğrencilerine sunar. Bu program sayesinde öğrenciler zorlu sınav sürecinde motivasyon kaybı yaşarsa veya gelecekleri hakkında akıllarına takılan sorular olursa uzman koçlar sayesinde akıllarındaki tüm sorulara cevap bulabilirler. Gelecekleri için hangi mesleğin daha iyi olacağı veya hangi meslekle daha mutlu olacağı konusunda tüm yıl boyunca öğrencilerinin yanında olur. Ayrıca İzmir Dershaneler, öğrenci koçlarıyla öğrencilerin özgüvenlerini kazanmaları, sınav kaygısıyla başa çıkmaları gibi sınav başarılarına katkı sağlayacak konularda da yardımcı olur.

 

İzmir Dershaneler, sınava ne şekilde hazırlanmaları gerektiğini, streslerini nasıl yöneteceklerini, kariyer planlamalarını nasıl yapacaklarını öğrencilerine açıklar. Ayrıca her öğrencinin ders çalışma şeklinin de aynı olmadığının farkındadır. Bu nedenle de İzmir Dershaneler, her bir öğrencisi için onlara uygun olan şekilde çalışma programları hazırlar. Böylece diğer dershanelerde olduğu gibi öğrenciler bir yıl boyunca yanlış şekilde çalışıp zaman kaybetmezler ve kendilerine uygun olan çalışma stili ile doğrudan istedikleri okula yerleşme imkânı bulurlar.

 

İzmir Dershaneler, sahip olduğu alanında uzman öğretmen kadrosu ile öğrencilerinin başarılarına başarı katan bir dershanedir. Ayrıca derslerde başarılı olmak kadar sınav anında ve öncesindeki stresi kontrol edebilmenin de başarı getireceğinin farkında olan ve öğrencilerini buna göre de eğiten bir dershanedir. Öğrencilerinin hem akademik olarak hem de mental olarak yanlarında olan ve onlara mutlu olacakları doğru yolu gösteren İzmir Dershaneler, oldukça gözde bir eğitim kurumudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba, Odtülüler Eğitim Kurumu Olarak Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Call Now Button0533 647 48 25